Dolce Vita…
Zapewne każdy z Was, był choć raz w miejscu, na widok którego zabrakło mu tchu w piersi… Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że największe wrażenie robi na mnie architektura miejsc, które odwiedzam… Zupełnie nie wiem, dlaczego moje serce bije mocniej zawsze, gdy jestem w Paryżu…? (tutaj wypada mi podziękować mojemu Koledze Tomkowi, który to starał […]
Continue reading →








