Kwietniówka…

Wielkimi krokami zbliża się Majówka… dla niewtajemniczonych, to takie polskie święto narodowe… Trudno je poczuć w tym roku, gdyż wolnych dni, to jak na lekarstwo… a poza tym, pogoda nas nie rozpieszcza… wciąż jest po prostu zimno… Nie mniej jednak, dziś mamy ostatni dzień kwietnia… dzieci idą ostatni dzień do szkoły, co sprzyja już świątecznemu nastrojowi… Niektórzy rozpoczęli już dziś ogrodowo-grillowe porządki, można więc pokusić się o stwierdzenie, że dziś, to już taka „kwietniówka” :o)

Szalejcie, sprzątajcie, zwiedzajcie i odpoczywajcie… spędźcie ten czas, jak lubicie…

Spokojnej Majóweczki :o)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *