Śladem kiwi, czyli … Nibylandia

Kochani, wszyscy mi bliscy wiedzą o czym będzie ten wpis…

Moja najmłodsza Córeczka tak opowiada o moim Przyjacielu… „Mamo, to jest ta Ciocia, która mieszkała kiedyś w Kanadzie, a potem zmieniła zdanie i przeprowadziła się do… Nibylandii???”

Tak więc, pewnego dnia postanowiłam odwiedzić mojego Przyjaciela z Nibylandii…

Zalążek całości pokazywałam Wam już w moich mediach (nie mogłam się oprzeć :o) Tutaj grudzień w pełni, więc najwyższy czas ogarnąć fotorelację z mojej „podróży życia”. Tak, dla mnie to była podróż życia!!! Dlaczego??? Ato dlatego, że nigdy nigdzie nie byłam tak długo, ani tak daleko od domu. Nigdy też na tak długo nie zostawiałam moich Córeczek. Na szczęście nie musiałam zostawiać najważniejszej dla mnie osoby… To On namawiał mnie na tę wyprawę i naturalnie towarzyszył mi w niej :o) Dzięki tej podróży nie tylko poznałam nowy, zupełnie nieznany mi świat…. ale też mogłam odwiedzić ukochane przeze mnie osoby… z moim Przyjacielem na czele :o)

Jako, że nie ma co tutaj przedłużać… Po kilku przesiadkach, po zmianie kilku stref czasowych, ogólnie mówiąc po ponad 33 godzinach podróży… uścisnęłam moją Ankę, która czekała na nas na lotnisku w Wellington… Prawie jakby czas się zatrzymał pod klasą w SP 19 w Legnicy :o) Wszystko się zmienia, a to nadal My :o)

Witaj Nowa Zelandio…

Krajobraz Nowej Zelandii jest absolutnie zachwycający … Zapewne zdajecie  sobie sprawę, że moja relacja, to jedynie wycinek tego co zachowałam w aparacie oraz w swojej pamięci z tamtych dni…

… jednak nie była bym sobą, gdybym się przypatrzyła się architekturze miejsca, które odwiedzam :o) Nie mniej jednak… mnie bardziej zachwyciła natura tych wysp, niż architektura zabudowy! Coś jednak zdobyłam i dla Was :o)

Skoro grudzień… obowiązkowe zdjęcie przy choince… :o)

…. za 30- letnią Przyjaźń :o)

B.C.K.A.

P.S. Ciekawa jestem, czy słyszeliście o niejakim Frodo Bagginsie??? Hmmm…..

 

 

 

 

 

 

2 responses

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *