Pod słońcem Toskanii…

Kochani… sezon urlopowy w pełni. Niektórzy jeszcze oczekują upragnionego wypoczynku, innym pozostały wspomnienia. Ciekawa jestem, jakie cudowne miejsca odwiedziliście i co możecie polecić tym, którzy jeszcze nie zaplanowali urlopu. Niezależnie od tego, w którym momencie wakacji jesteście, lato trwa i należy z tego skorzystać :o)

Ja w prawdzie siedzę przed ekranem swojego komputera, a za oknem pada deszcz. Co ja mówię…. to nawet nie deszcz! To istna ulewa!!! Ale co robić? Trzeba poczekać dwa, może trzy dni aż znów zaświeci słoneczko. Póki co, pocieszam się pięknymi wspomnieniami ze słonecznych wakacji :o)

Co powiecie na Toskanię?

Obowiązkowym punktem wycieczki jest oczywiście Wieża w Pizie…

Smakoszy z pewnością zadowolą przysmaki… dla mnie naturalnie owoce morza :o)

Będąc w tym regionie koniecznie musicie wybrać się również do Sieny. To urokliwe zabytkowe miejsce z pewnością Was urzeknie. Architektura, a zwłaszcza widok romantycznych uliczek zapiera dech w piersiach…

Ja żałuję tylko, że do Sieny trafiłam w taki dzień jak dziś… deszcz nie odpuszczał i nie udało mi się zrobić pięknych, skąpanych w słońcu zdjęć… Pomimo tego, było warto…

 

A dla strudzonych zwiedzaniem, coś pysznego :o) Nie ma to jak pyszna kawunia w towarzystwie prawdziwego, włoskiego tiramisu, w przepięknej scenerii toskańskiej kafejki … Mniammmmm…. :o)

Mam nadzieję, że udało mi się zachęcić Was do odwiedzenia Toskanii. Życzę Wam, abyście mieli taką możliwość…

Słonecznego dnia pod słońcem Toskanii… być może… :o)

 

 

 

 

One response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *