Aranżacja holu z miejscem na … damską torebkę :o) cz. I

Tym razem wzięłam się za aranżację funkcjonalnego holu.

Całość miała pasować klimatem do klasycznego wystroju reszty domu. Zamiłowanie do ciepłej barwy naturalnego dębu nie było jedyną wskazówką mieszkańców.

Hol w projekcie…

korytarz

oraz w realizacji…

DSCN4240

DSCN4244

Prócz wieszaka na okrycia dla gości, inwestorom zależało na maximum miejsca na buty oraz na … torebki! Nie zdziwiło mnie to zupełnie, gdyż chyba każda z nas ma z tym problem?! Nigdy nie wiadomo gdzie tę torebkę odłożyć po powrocie do domu. Zalega więc na komodach, wieszakach, krzesłach, podłogach (nigdy tego nie róbcie!) lub blatach kuchennych. Żadna z tych opcji nie jest moim zdaniem ani estetyczna, ani funkcjonalna, ani też bezpieczna (uwaga złodziej!). Denerwujemy się wiec i my, i nasi Panowie, których wyjątkowo drażni zostawianie torebki „byle gdzie”.

DSCN4245

Pochwaliłam się więc, ze sama miałam z tym problem i (moim zdaniem :o) genialnie wymyśliłam, gdzie zamieszka torebka w moim domu. Oczywiście ta noszona na co dzień. Reszta przecież cierpliwie czeka w garderobie.

Tak więc zgłosiłam się do ulubionej stolarni i zamówiłam winiarkę z ukrytą funkcją. Przyznam, że sprawdza się fantastycznie :o)

To samo więc zaproponowałam moim inwestorom. Z taką tylko różnicą, że oni nie przechowują w korytarzu wina, tylko buty.

Jak Wam się podoba? :o)

 

A tak się to cudo sprawdza u mnie :o)

IMG_0683

IMG_0682

IMG_0684

IMG_0687

Ciekawa jestem Waszych opinii?

 

 

One response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *