Sypialnia Rodziców…

Pamiętacie wpis z początku września o pokoju dla rodzeństwa?

Opisywałam tam aranżację pokoju dla dwóch chłopców, którzy mają zamienić się pokojami z rodzicami. Pora więc na aranżację pokoju dla rodziców, którzy poświęcili swoją ogromną sypialnię dla dobra dzieci :o) Są bardzo dzielni, brawo dla nich :o)

Skoro już przypadł im malutki pokoik, (w dodatku jeszcze ze skosami) poprosili mnie o pomoc. Zrobiłam co w mojej mocy, aby im pomóc i aby byli zadowoleni ze swojej nowej przestrzeni :o) Tak samo, jak w przypadku aranżacji pokoju chłopców, szanując prywatność Inwestorów, pokazuję Wam jedynie swoje projekty. Niestety nie zobaczycie, jak całość wygląda przed metamorfozą :o)

Aranżacja sypialni bazuje na stylu glamour. Zastosowałam więc czerń i biel, które to mają być uzupełnione o srebro (w naszym przypadku lustrzane meble).

Ściany wokół łóżka przykrywa czarna tapeta z ornamentem, bądź będą pomalowane na kolor czarny. Pozostałe ściany, skosy oraz sufit malujemy kolorem białym (matowym), co nada lekkości całemu pomieszczeniu.

Łóżko, ze względu na skosy (żałuję, że nie widzicie ich dokładnie w projekcie) ustawione jest przy ścianie, dzięki czemu będzie można swobodnie poruszać się po pokoju…

Zobaczcie sami, jak to wszystko wyszło…

Jak Wam się podoba taka przestrzeń?…

Miłego wieczoru :o)

One response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *